Pages Navigation Menu

Mai puternici impreuna!

Comitet Camin

Reprezentanti Palier – Camin Leu A

Preşedinte cămin LEU A

Adrian Petcu – anul M1

e-mail: adrian.petcu@lse.org.ro

telefon: 0785 864 545

 

(Vicepresedinte camin) Adrian Palan 0785 710 633 adrian.palan@lse.org.ro

 

LISTĂ ȘEFI DE PALIER 2015-2016

 

Parter – Alexandru Sterea   1133 –   0746 091 327   –   alexandru.sterea@lse.org.ro

Etaj 1 – Stefan Rotaru       640         -0728 395 972- stefan.rotaru@lse.org.ro

Etaj 2 – Razvan Sava         235   –   0746 168 641   –   razvan.sava@lse.org.ro

Etaj 3 – Cristian Agarafini  336    –   0755 643 951   –   cristian.agarafini@gmail.com

Etaj 4 – Valentin Marius Bratosin        432 –    0764 809 539   –   valentin.bratosin@lse.org.ro

Etaj 5 – Răzvan Ionașcu    OF5L    –   0746 477 020   –   razvan.ionascu@lse.org.ro

Etaj 6 – Virgil Tudor       632  –   0720 804 428   –   virgil.tudor@lse.org.ro

Etaj 7 – Alin Binisor          734 –   0753 017 225   –   alin.binisor@lse.org.ro

Etaj 8 – Marian Gonciulea            836  –   0765 078 855   –   marian.gonciulea@lse.org.ro

Etaj 9 – Catalin Stoica     935 –   0723 578 855   –   catalin.stoica@lse.org.ro

Etaj 10 – Cosmin Stanciu        1038  –   0728 922783   –   stanciu_csm@yahoo.com

Etaj 11 – Ciprian Baluta   1136 –   0756 046 679   –   ciprian.baluta@lse.org.ro

 

VICEPREŞEDINTE CĂMIN – OF7L ADRIAN PALAN     –  0785 710 633   –   adrian.palan@lse.org.ro

PREŞEDINTE CĂMIN – OF6L ADRIAN PETCU     –  0785 864 545   –   adrian.petcu@lse.org.ro

 

 

Contact Us

Contact LSE

  • Mesajul trimis va fi vizibil intregului comitet de conducere al organizatiei. In maximum 24 ore veti primi un raspuns.
 

Validare